شبکه تبادل فناوری

پــــــــــــــل نوآوری

nanoTEN

چرا شبکه تبادل فناوری ؟

 

یکی از مدل های تجاری‌سازی فناوری و همچنین بهبود عملکرد صنایع بزرگ، همکاری این صنایع با فناوران و قرار گرفتن شرکت‌های فناوری محور در زنجیره ارزش شرکت‌های بزرگ است. در این مدل، نیازهای صنعت توسط واسطه‌هایی تحت عنوان کارگزار شناسایی می‌شود و کارگزار می‌کوشد با برقراری ارتباط بین فناوران و شرکت‌های کوچک با شرکت‌های بزرگ صنعتی به نیاز صنعت از طریق تبادل یا توسعه فناوری پاسخ داده شود.

Iconnanoten 022

فناوری روز

استفاده از فناوری روز باعث افزایش بهره‌وری و ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت شما می‌شود.

Iconnanoten 033

نوآوری باز

شرکت‌ها به دلیل صرف هزینه و وقت زیاد در تمامی زمینه‌ها نمی‌توانند به نوآوری و فناوری دست پیدا کنند.

Iconnanoten 044

کارگزار

یکی از ابزارهای موفق نوآوری باز کارگزاران تبادل فناوری هستند که به عنوان اتصال دهنده عمل می‌کنند.

Iconnanoten 011

مزیت

شبکه بستر مدیریت نوآوری باز است که علاوه بر کاهش ریسک، حمایت لازم به نتیجه رسیدن تقاضاها را ارائه می‌دهد.

Successful projects

پروژه‎‌های موفق

شبکه تبادل فناوری با برخورداری از تیمی مجرب و با استفاده از تخصص‌های متنوع در حوزه‌های مختلف، توانسته است در طول سال‌های اخیر به عنوان یکی از پیشروان تبادل فناوری و تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان عمل کند.

از طریق استفاده از روش‌های نوآورانه، تحلیل دقیق و بررسی کامل موضوعات مربوطه، ما به طور مستمر به متقاضیان فناوری راهکارهای مناسبی ارائه می‌دهیم. از مهمترین عوامل موفقیت ما در پروژه‌های گذشته، قدرت تیم کاری ما در همکاری و هماهنگی با فناوران، شناخت دقیق نیازهای متقاضیان فناوری و ارائه راهکارهایی سازگار با اهداف آن‌ها بوده است.

پروژه‌های ما در زمینه‌های مختلف از جمله نفت، گاز، پ‍الایش و پتروشیمی، آب و پساب، صنایع غذایی و نوشیدنی و صنایع معدنی و فولاد بیشتر بوده‌اند. با توجه به تنوع و گستردگی پروژه‌هایی که تاکنون انجام داده‌ایم، شرکت ما توانسته است تجربه و تخصص خود را در صنعت به اثبات برساند.

ما افتخار داریم که در طول سال‌ها با همکاری با فناوران و متقاضیان فناوری خود توانسته ایم به پروژه‌های موفقی دست یابیم و رضایت آن‌ها را جلب کنیم.

نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
News

اخبار

اخبار مرتبط با رویدادها، بازدیدها و دستاوردهای

Executive statistics

آمار اجرائی

آمار اجرائی در سال 1400

Companions

همراهان شبکه تبادل فناوری

همکاران، مجموعه‌های متقاضی و فناور