شبکه تبادل فناوری

پــــــــــــــل نوآوری

nanoTEN

چرا شبکه تبادل فناوری ؟

 

یکی از مدل های تجاری‌سازی فناوری و همچنین بهبود عملکرد صنایع بزرگ، همکاری این صنایع با فناوران و قرار گرفتن شرکت‌های فناوری محور در زنجیره ارزش شرکت‌های بزرگ است. در این مدل، نیازهای صنعت توسط واسطه‌هایی تحت عنوان کارگزار شناسایی می‌شود و کارگزار می‌کوشد با برقراری ارتباط بین فناوران و شرکت‌های کوچک با شرکت‌های بزرگ صنعتی به نیاز صنعت از طریق تبادل یا توسعه فناوری پاسخ داده شود.

Iconnanoten-022

فناوری روز

استفاده از فناوری روز باعث افزایش بهره‌وری و ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت شما می‌شود.

Iconnanoten-033

نوآوری باز

شرکت‌ها به دلیل صرف هزینه و وقت زیاد در تمامی زمینه‌ها نمی‌توانند به نوآوری و فناوری دست پیدا کنند.

Iconnanoten-044

کارگزار

یکی از ابزارهای موفق نوآوری باز کارگزاران تبادل فناوری هستند که به عنوان اتصال دهنده عمل می‌کنند.

Iconnanoten-011

مزیت

شبکه بستر مدیریت نوآوری باز است که علاوه بر کاهش ریسک، حمایت لازم به نتیجه رسیدن تقاضاها را ارائه می‌دهد.

Successful projects

پروژه‎‌های موفق

شبکه تبادل فناوری با برخورداری از تیمی مجرب و با استفاده از تخصص‌های متنوع در حوزه‌های مختلف، توانسته است در طول سال‌های اخیر به عنوان یکی از پیشروان تبادل فناوری و تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان عمل کند.

از طریق استفاده از روش‌های نوآورانه، تحلیل دقیق و بررسی کامل موضوعات مربوطه، ما به طور مستمر به متقاضیان فناوری راهکارهای مناسبی ارائه می‌دهیم. از مهمترین عوامل موفقیت ما در پروژه‌های گذشته، قدرت تیم کاری ما در همکاری و هماهنگی با فناوران، شناخت دقیق نیازهای متقاضیان فناوری و ارائه راهکارهایی سازگار با اهداف آن‌ها بوده است.

پروژه‌های ما در زمینه‌های مختلف از جمله نفت، گاز، پ‍الایش و پتروشیمی، آب و پساب، صنایع غذایی و نوشیدنی و صنایع معدنی و فولاد بیشتر بوده‌اند. با توجه به تنوع و گستردگی پروژه‌هایی که تاکنون انجام داده‌ایم، شرکت ما توانسته است تجربه و تخصص خود را در صنعت به اثبات برساند.

ما افتخار داریم که در طول سال‌ها با همکاری با فناوران و متقاضیان فناوری خود توانسته ایم به پروژه‌های موفقی دست یابیم و رضایت آن‌ها را جلب کنیم.

نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
News

اخبار

اخبار مرتبط با رویدادها، بازدیدها و دستاوردهای

Executive statistics

آمار اجرائی

آمار اجرائی در سال 1400

Companions

همراهان شبکه تبادل فناوری

همکاران، مجموعه‌های متقاضی و فناور